Archiwum Grup 2020/2021

Archiwum Elfów 2020/2021

01.06.2021

Dzień Dziecka to chyba jeden z ulubionych dni w grupie "Elfy" . Dzień pełen wrażeń i atrakcji. Nie zabrakło drobnych upominków dla dzieci. Gorące podziękowania dla rodziców Tymoteusza Ozdowskiego za zorganizowanie dla dzieci możliwości samodzielnego przygotowyania i ozdabiania babeczek. Było przepysznie i kolorowo !

Posadź swój kwiatek

Elfy wzięły udział w akcji „Posadź swój kwiatek”. Przedsięwzięcie cieszyło się dużą aktywnością przedszkolaków. Dzieci chętnie sadziły swoje kwiatki, a następnie chodziły je podlewać.Dziękujemy zaangażowanym rodzicom za udział w akcji.

Archiwum Żuczków 2020/2021
Archiwum Motylków 2020/2021

01.06.2021

Dzień Dziecka to chyba jeden z ulubionych dni naszych "Motylków". Dzień pełen wrażeń i atrakcji. Oczywiście nie zabrakło upominków dla dzieci w tym dniu.

Archiwum Biedronek 2020/2021
Dzień Mamy i Taty u Biedronek

Dziś w grupie Biedronek odbył się występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały program artystyczny-wiersze,piosenkę,zabawy taneczne z muzyką.Mamy nadzieję,że dzieci sprawiły Rodzicom mnóstwo radości-wszystkie bardzo się starały:)

Urodziny Laury

Urodziny Laury

01.06.2021

Dziś dziewczynka z grupy Biedronki-Laura obchodziła swoje 4-te urodziny. Nie zabrakło serdecznych życzeń oraz dobrej zabawy:)Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie,Laura-zdrówka,uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń.Sto lat,Laurka!!!

Archiwum Myszek 2020/2021
"Urodziny Hani"

Dzisiaj swoje szóste urodziny obchodziła Hania. Były życzenia mówione i śpiewane, trąbki, tuba z konfetti i zabawa z balonikiem - mówiąc krótko - mnóstwo atrakcji!Z okazji urodzin życzymy Hani Wszystkiego Najlepszego!!!

"Urodziny Adasia i Martynki"

Dzisiaj świętowaliśmy urodziny bliżniąt: Martynki i Adasia. Jako pierwszy urodził się Adaś i dlatego najpierw wybujaliśmy Jego. To był wesoły i słodki dzień. Naszym "bliźniakom" życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!

Archiwum Krecików 2020/2021
"Dzień Dziecka"

1 czerwca z okazji "Dnia Dziecka" dzieci z grupy "Kreciki", wspólnie z mamą Zuzi miały okazję ozdabiać pysznym kremem, czekoladą i kolorowymi "posypkami" babeczki i muffinki.Dziękujemy mamie Zuzi za zorganizowanie ciekawych zajęć dla dzieci i pokazanie sposobów ozdobienia słodkich wypieków.

Archiwum Żabek 2020/2021
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny

Dzieci z grupy "Żabki " biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym " Miś Bajkuś w Krainie Bajkoterapii. Projekt uczy dzieci radzenia sobie z własnymi emocjami , a także wzmacnia poczucie własnej wartości .W ramach pierwszego modułu dzieci wysłuchały " Bajki o małym pajączku". .

Archiwum Pszczółek 2020/2021
"Urodziny Zosi".

W piątek 18 czerwca świętowała swoje szóste urodziny Zosia .Były życzenia od kolegów i koleżanek, odśpiewane Sto Lat . upominek od ,,Pszczółek" oraz słodki poczęstunek od Zosi. Zosiu- życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego !!!

"Urodziny Marcela".

Czternastego czerwca swoje szóste urodziny obchodził Marcel. Koleżanki i koledzy z grupy ,,Pszczółki'' wręczyły Marcelowi upominek, śpiewały sto lat i kolejno składały życzenia. Następnie jubilat zaprosił przyjaciół ze swojej grupy na urodzinowe przyjęcie. Czas mijał radośnie i wesoło. Wszystkiego Najlepszego !!!

Archiwum Jaskółek 2020/2021
Zakończenie roku u Jaskółek

Podczas uroczystości pożegnania przedszkola dzieci zatańczyły poloneza i zaprezentowały montaż słowno- muzyczny. Na pamiątkę wspólnych spotkań w grupie otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz książkę. Życzymy aby w waszej edukacji nadal towarzyszyła zabawa, chęć poznania świata i radość z każdego sukcesu.